Офісні перегородки

 

Офісні перегородки DoorHan з системи профілів серії AH.MCK призначені для організації і розмежування внутрішнього простору різних частин будівель будь-якого призначення - офісного, торговельного, виробничого та ін За допомогою перегородок в офісі може бути організована кабінетно-коридорна система і розділені робочі місця співробітників, на виробничому об'єкті - відокремлена і розпланована офісна частина від виробничої, в гіпермаркетах - розмежовані торгові павільйони між собою і ізольовані від інших приміщень.Офісні перегородки за конструктивними характеристиками практично не поступаються стаціонарним стінам, відрізняються високою несучою здатністю і звукоізоляцією. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів з різними видами заповнення. Для виробництва профілів використовується високотехнологічний сплав на основі алюмінію, який служить основою для отримання екструдованих профілів з підвищеною міцністю, що дозволяє встановлювати перегородки заввишки до 6 метрів. Захисно-декоративне покриття алюмінієвих профілів забарвлене порошковою фарбою на основі поліефірних і поліуретанових смол. Як заповнення в перегородках можуть використовуватися як непрозорі матеріали (гіпсокартон, гіпсовініл, ДСП, ДВП, пластикові панелі і пр.), так і прозорі (скло, оргскло, різні стільникові панелі на основі акрилу і полікарбонату). Штапики двері дозволяють встановити заповнення як в одну, так і в дві нитки. При заповненні склом в офісні перегородки можуть бути встановлені жалюзі.

У конструкцію перегородок можуть вбудовуватися як одностулкові, так і двостулкові двері (виготовлені компанією DoorHan або іншими виробниками), касові вікна, модулі різного дизайну і функціональних властивостей.

 

Основні переваги:

 

  • Система профілів AH.MCK є модульною. Монтаж проводиться з готовими модулями-блоками, які можуть збиратися з профілів системи, як на виробництві, так і на об'єкті. Це дозволяє досить швидко зібрати конструкцію будь-якої складності і призначення.
  • Для складання стандартних модулів профілі ріжуться під кутом 90 °. Це значно спрощує монтаж, так як всі з'єднання стійок і ригелів здійснюються за допомогою саморізів і не вимагають фрезерування і високоточного ріжучого обладнання.
  • Профілі мають невисоку металоємність, що має на увазі невелику вагу конструкції, але разом з тим, вони мають високу міцність і твердість.
  • Максимальна висота перегородок AH.MCK може досягати 6 метрів. Це дозволяє виготовляти перегородки для офісів, торгових центрів і виробничих приміщень з високими стелями.
  • Можлива установка офісної перегородки без кріплення до стелі. Залежно від передбачуваного навантаження на перегородку, верхня частина може бути посилена спеціальним профілем.
  • У конструкції перегородок AH.MCK передбачена система регулювання рівня підлоги, яка дозволяє змонтувати конструкцію при перепадах поверхні підлоги ± 10 мм на ширину одного модуля.
  • У офісну перегородку може бути встановлений інтегрований кабель-канал. Його конструкція оптимізована під розетки та інше електрообладнання 45-го стандарту, які заклацуються в паз і ховаються кришками. Кабель-канал дозволяє в подальшому здійснювати легкий доступ до проводів без будь-яких додаткових робіт.
  • Система профілів дозволяє здійснювати з'єднання частин конструкції під будь-яким кутом від 90 ° до 270 °, також можливі Т-і хрестоподібні з'єднання.
  • Система AH.MCK включає в себе набір профілів для виготовлення дверей, які можуть використовуватися як у складі офісної перегородки, так і окремо, як звичайні міжкімнатні двері.


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка