Переваги

Алюміній як конструкційний матеріал популярний в будівництві завдяки корозійній стійкості і невисокий вазі. Компанія DoorHan виготовляє алюмінієві сплави, литі вироби та профілі високої точності з високоякісних матеріалів методом пресової екструзії на сучасному обладнанні. Системи алюмінієвих профілів DoorHan дозволяють виготовляти конструкції будь-якої складності.


Відповідність стандартам

Алюмінієві профілі DoorHan із сплавів АД31Т1 провадяться відповідно до вимог ГОСТ 22233-2001, профілі із сплавів AlMgSi0.5 F22 і AlMgSi0.5 F25 - відповідно до вимог DIN 1725, DIN 1748 і DIN 17615.

 

Безпека та надійність

Розробляючи профільні системи алюмінієвих конструкцій DoorHan, фахівці компанії враховували найвищі вимоги з безпеки експлуатації.

Безпека та надійність використання алюмінієвих систем забезпечується:

  • за рахунок високого ступеня конструкторської опрацювання профільних систем,
  • високою міцністю вузлів і з'єднань конструкцій,
  • використанням у конструкціях комплектуючих добре зарекомендували себе виробників і відповідають світовим стандартам безпеки. 

 

При виготовленні і забарвленням профілів алюмінієвих систем DoorHan використовується сертифіковане високотехнологічне обладнання. Продукція виробляється з високоякісної сировини і з використанням матеріалів провідних світових виробників, екологічно безпечних і нешкідливих для здоров'я людини. Системи алюмінієвих профілів DoorHan володіють високими експлуатаційними характеристиками, вони розроблені з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому мають високу стійкість до впливів негативних факторів навколишнього середовища, надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.

Дизайн 

Різноманіття варіантів заповнень, що відрізняються матеріалом, товщиною, кольором і текстурою, а також можливість фарбування алюмінієвих профілів в будь-який колір по RAL-карті дозволяють виконати алюмінієві конструкції в дизайнерському рішенні, яке буде поєднуватися з індивідуальними особливостями екстер'єру та інтер'єру будівель.

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка