Переваги

Відповідність стандартам

Двері і хвіртки DoorHan повністю відповідають  всім пропонованим до них вимогам міжнародних, національних і регіональних стандартів, а також технічним умовам, які пов'язані зі специфікою їх експлуатації (наприклад, вимоги щодо протипожежної безпеки).

Для повної відповідності продукції компанія DoorHan проводить послідовну роботу з її стандартизації та сертифікації.

 

Енергоефективність

Сьогодні енергозбереження є одним з пріоритетних напрямків  розвитку світової економіки. У 2009 році в Росії був прийнятий федеральний закон N 261-ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності».

Управління енергоефективності будівель є найважливішим інструментом, що впливає на світовий енергетичний ринок і безпека забезпечення енергією в найближчій і довгостроковій перспективі.

При співпраці з Науково-дослідним інститутом будівельної фізики Російської академії архітектури і будівельних наук (НИИСФ РААБН), компанія DoorHan веде роботу, спрямовану на підвищення енергоефективності конструкції полотна дверей, що закривають тепловий контур будівлі, а також електроприводів і електронних систем безпеки, які застосовуються для автоматизації дверей і хвірток.

 

Безпека

При розробці конструкцій дверей і хвірток DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки експлуатації.

Безпека використання дверних систем DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:

  • конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;
  • механічних пристроїв безпеки;
  • електронних систем безпеки.

 

 

У виробництві дверей і хвірток DoorHan комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища. 


Надійність 

Висока надійність дверних систем DoorHan забезпечується завдяки:

  • передовим технологіям і конструкторсько-технічним рішенням;
  • великому запасу міцності конструкцій;
  • сучасним високоякісним матеріалам і покриттям, стійких до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
  • високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
  • професіоналізму монтажних організацій.

 

 

Дверні системи DoorHan розроблені з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому вони надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.

 

Дизайн

Використання внутрішньокорпоративних стандартів з виготовлення конструктивних елементів продукції DооrHan і нанесення на них захисних покриттів дозволяє витримати їх в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує  гармонійне поєднання при комплексній установці на одному об'єкті.

Комбінація пропонованих типів, фактур і кольорів поверхонь дозволяє виготовити двері і хвіртки в різноманітних варіантах виконання.

Різноманіття технічних рішень, додаткових аксесуарів і варіантів дизайнерського виконання, а також можливість виготовлення дверей необхідного розміру дозволяють встановлювати їх в отвори з будь-якими архітектурними особливостями будівель.

Для фарбування конструктивних елементів дверних систем DооrHan використовуються високоякісні матеріали та сучасна технологія нанесення покриття на спеціалізованих лініях. Забарвлення здійснюється відповідно до вимог Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині.


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка