Переваги

Перевантажувальні системи DoorHan служать для оптимізації вантажно-розвантажувальних операцій і являють собою комплекс технічних рішень, що дозволяють швидко і безпечно здійснювати вантажообіг між транспортними засобами та складськими спорудами. Перевантажувальний обладнання також дозволяє максимально використовувати робочий простір складських терміналів та інших приміщень промислових об'єктів, в яких воно встановлено.

 

Перевантажувальні системи DoorHan встановлюються в тих місцях, де потрібна організація постів вантажообігу, переміщення вантажів між рівнями і поверхами будівель і споруд, а також там, де вимагається збереження мікроклімату приміщень під час перевантажувальних робіт:

 • на складах і у великих торгових центрах;
 • на виробничих об'єктах і виставкових комплексах;
 • у митних та логістичних терміналах;

 

 

Усі комплектуючі перевантажувальних систем DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні світового рівня з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я і навколишнього середовища.

Широкий асортимент перевантажувального обладнання DооrHan дозволяє забезпечити будь-який промисловий об'єкт всім необхідним, а також підібрати найбільш відповідний варіант для конкретного проекту. Крім того, продукція може бути виготовлена ​​на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог.

 

Відповідність стандартам

Вироблене підприємством DoorHan перевантажувальне  обладнання повністю відповідає всім пропонованим до них вимогам міжнародних, національних і регіональних стандартів, а також технічним умовам, які пов'язані зі специфікою їх експлуатації.

Для повної відповідності продукції DoorHan всім пропонованим до неї вимогам, компанія DoorHan проводить послідовну роботу з її стандартизації та сертифікації.

 

Енергоефективність

Збереження необхідного мікроклімату у виробничих і складських приміщеннях, особливо в місцях проведення перевантажувальних робіт, а також енергозбереження - важливі завдання для будь-якого промислового об'єкта.

Енергозбереження сьогодні є одним з пріоритетних напрямків  розвитку світової економіки.

У 2009 році в Росії був прийнятий федеральний закон N 261-ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності».

Енергозбереження в процесі експлуатацій будівель і споруд промислового та складського призначення в чому залежить від енергетичної ефективності використовуваних рухомих огороджувальних конструкцій і застосовуваного перевантажувального обладнання.


Компанія DoorHan багато років працює над підвищенням енергоефективності:

 • конструкції полотна воріт, що закривають тепловий контур будівлі;
 • точок проведення перевантажувальних робіт (будівля - транспорт);
 • електроприводів і електронних систем безпеки, які застосовуються для автоматизації перевантажувального обладнання.

 

Деякі види перевантажувального обладнання DoorHan на десятки відсотків перевершують за енергоефективним показниками і герметизирующим властивостям існуючі аналоги, пропоновані на ринку.

 

Безпека

При розробці конструкцій перевантажувальних систем DoorHan враховувалися найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки їх експлуатації, що забезпечує захист персоналу від виробничих травм та вантажу від пошкоджень при проведенні перевантажувальних робіт.

Безпека використання складського обладнання DoorHan досягається завдяки застосуванню кількох рівнів захисту:

 • конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;
 • механічних пристроїв безпеки;
 • електронних систем безпеки.

 

 

Всі використовувані у виробництві перевантажувальних систем DoorHan комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища.

 

Надійність

Висока надійність  перевантажувальних систем DoorHan забезпечується завдяки:

 • передовим технологіям і конструкторсько-технічним рішенням;
 • великому запасу міцності конструкцій;
 • використовуваним сучасним високоякісним матеріалам і покриттів, стійким до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
 • високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
 • професіоналізму монтажних організацій.

 

Всі перевантажувальні системи DoorHan розраховані на високу інтенсивність використання, підвищені навантаження, а також великий термін служби.

Складське обладнання DoorHan розроблено з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому воно надійно і без збоїв працює при будь-якій погоді.

 

Дизайн

Конструктивні елементи перевантажувального обладнання виготовляються відповідно до внутрішньокорпоративним стандартам в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує їх гармонійне поєднання при спільній установці на одному об'єкті.

Для фарбування алюмінієвих профілів і сталевих елементів перевантажувального обладнання використовуються високоякісні матеріали та сучасні технології нанесення покриття (колір вибирається по RAL-карті). Забарвлення матеріалів здійснюється відповідно до вимог Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині.

Різноманіття технічних і дизайнерських рішень дозволяє підібрати підходящий варіант для будинків з будь-якими архітектурними особливостями.

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка