Переваги

Відповідність стандартам

Вироблені компанією DoorHan ролети повністю відповідають всім вимогам чинного на території Росії і країн СНД міждержавного ГОСТ 31174-2003 «Ворота металеві» і ТУ 5285-002-96279372-2008, що підтверджено сертифікатами відповідності.

 

Енергоефективність

Закриті ролети, встановлювані з зовнішньої сторони будівлі, створюють додатковий контур утеплення, перешкоджаючи проникненню холоду з вулиці через отвір. Це дозволяє економити енергію на опаленні приміщень взимку і кондиціонуванні їх влітку. Застосовувані для автоматизації ролет DoorHan електроприводи володіють низьким енергоспоживанням.

 

Безпека

Ролети DoorHan не тільки ізолюють приміщення від впливів несприятливих погодних умов, а й захищають його від огляду внутрішнього простору і злому. Закриті ролети забезпечують збереження майна та конфіденційність особистого життя їх власників.

При розробці конструкцій ролетних систем DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки експлуатації.

Безпека використання ролет DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:

  • конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;
  • механічних пристроїв безпеки;
  • електронних систем безпеки.

Усі комплектуючі для ролетних систем DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистої сировини провідних світових виробників, безпечного і нешкідливого для здоров'я людей і навколишнього середовища.

 

Надійність

Ролетні системи DoorHan, завдяки  інновацій у виробництві і технологічних рішень, зарекомендували себе як міцні і надійні ролети, пропоновані на ринку.

Ролети DoorHan розроблені спеціально для експлуатації в кліматичних умовах Росії, завдяки чому надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді у великому діапазоні температур.

Висока надійність ролетних систем DoorHan забезпечується завдяки:

  • передовим технологіям і конструкторсько-технічним рішенням;
  • великому запасу міцності конструкцій;
  • завдяки  сучасним високоякісним матеріалам і покриттям , стійким до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
  • високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
  • професіоналізму монтажних організацій.

 

Дизайн

Ролети, встановлені на віконні та дверні отвори будівель є невід'ємним елементом їх фасаду.Компанія DoorHan пропонує широкий асортимент кольорових і конструктивних рішень для виконання ролет. Різноманіття їх комбінацій, а також можливість фарбування комплектуючих ролет в різні кольори дозволяють виготовити їх у великій кількості варіантів. Завдяки цьому можна легко підібрати максимально підходяще дизайнерське виконання ролет, гармонійно поєднується з архітектурними особливостями будь-якої будівлі.

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка