Cерія RSD-01

Гаражні ворота серії RSD-01 призначені для перекриття отворів шириною до 3000 мм і висотою до 2700 мм. Вони можуть бути встановлені в гаражних приміщеннях з притолокой від 100 мм і відстанями від краю отвору до бічної стіни - від 120 мм. Ворота серії RSD-01 виробляються з низьким типом підйому. Панелі для воріт даної серії можуть бути виконані в різних варіантах колірних і фактурних рішень.

Балансування полотна воріт здійснюється за допомогою спеціального механізму врівноваження, розташованого вертикально уздовж направляючих  ліворуч і праворуч від отвору. Він складається з пружинного механізму (пружини розтягування-стиснення), розрахованого на 10000 циклів відкривання / закривання і блочно-тросової системи урівноваження. Використання такого механізму балансування принципово відрізняє ворота серії RSD-01 від класичних секційних воріт з торсіонним механізмом.

По контуру воріт серії RSD-01 встановлюється морозостійкий ПВХ-ущільнювач, що перевершує за своїми властивостями існуючі аналоги (наприклад, ворота з імпортних комплектуючими не адаптовані до експлуатації в українських кліматичних умовах. Безпека експлуатації воріт забезпечується завдяки застосуванню в їх конструкції спеціальних систем - «пружина в пружині» та подвійного троса. Гаражні ворота серії RSD-01 легко монтуються протягом 2 годин.


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка