Premium

Гаражні ворота Premium є втіленням останніх тенденцій в дизайні воріт - вони виготовляються з сендвіч-панелей, облицьованих із зовнішнього боку алюмінієвими профілями. Використовувані високоякісні матеріали облицювання створюють неповторний дизайн полотна, що імітує класичні дерев'яні ворота в сучасному виконанні. 
Для виробництва облицювальних профілів використовуються інноваційні матеріали, не піддані впливу сонячних променів та атмосферних опадів, а також стійких до механічних пошкоджень.

Ворота Premium пропонуються на вибір в трьох колекціях - Classic, Country і Нi-Tech.Гаражні ворота Classic представлені в різних варіантах дизайнерського виконання облицювання, які відрізняються конфігурацією геометричних візерунків профілів. Ворота Country декоровані кованими елементами та стилізовані під старовинні розсувні ворота.Гаражні ворота Hi-Tech виготовляються з декоративними молдінгами, які можуть бути розташовані в одному з чотирьох варіантів.

Усі колекції Premium збираються вручну, завдяки чому мають індивідуальний зовнішній вигляд. Кожні ворота Premium - це абсолютно унікальний проект, який не має аналогів у світі. 
Секційні ворота Premium мають ті ж конструкційні особливості та експлуатаційні характеристики, що й ворота серії RSD02.

 

 

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка