Переваги

Компанія «Фабрика Воріт» пропонує  ворота всіх типів, як для побутового, так і промислового застосування. Це дозволяє поставляти на ринок найповніший асортимент воріт. Усі пропоновані ворота виготовляються на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. Крім того, ми пропонуєм  стандартні комплекти воріт, призначені для самостійної установки. Різноманіття типів конструкцій воріт дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для будь-якого об'єкта.

Високі експлуатаційні характеристики воріт DoorHan закладаються ще на етапі проектування. Вони розраховані на широкий діапазон сезонних коливань температур і великий термін служби. Усі комплектуючі воріт DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Вони проходять багатоступеневу перевірку та випробування на відповідність вимогам стандартів, завдяки чому забезпечується гарантія якості. 

Відповідність стандартам

Ворота  DoorHan  повністю відповідають всім вимогам міжнародних, національних і регіональних стандартів, а також технічним умовам, які пов'язані зі специфікою їх експлуатації.

Сендвіч-панелі, застосовувані в конструкціях  воріт DoorHan, відповідають вимогам європейського стандарту EN 12424.

Для повної відповідності продукції DoorHan , компанія DoorHan проводить послідовну роботу з їх стандартизації та сертифікації.

Енергоефективність

Сьогодні енергозбереження є одним з головних преорітетів  розвитку світової економіки. У 2009 році в Росії був прийнятий федеральний закон N 261-ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності».

Управління енергоефективністю будівель є найважливішим інструментом, що впливає на світовий енергетичний ринок і безпеку забезпечення енергії в найближчій і довгостроковій перспективі.

Одним з основних напрямків розробок компанії DoorHan є підвищення енергоефективності рухливих огороджувальних конструкцій при співпраці з Науково-дослідним інститутом будівельної фізики Російської академії архітектури і будівельних наук (НИИСФ РААБН). У рамках цього проекту компанія DoorHan веде роботу, спрямовану на підвищення енергоефективності конструкції полотна воріт, що закривають тепловий контур будівлі, а також застосовуванню  для автоматизації воріт електроприводів  і електронних  систем безпеки.

За результатами об'єктивних досліджень, проведених в лабораторії НИИСФ РААБН, підтверджено, що ворота компанії DoorHan мають найвищі показники  з енергозбереження - їх перевага над аналогами  досягає 40%.

Безпека

При розробці конструкцій комірних систем DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, пропоновані до безпеки експлуатації.

Безпека використання воріт DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:

  • конструктивних елементів і матеріалів, що знижують ризики травматизму;
  • електронних систем безпеки.

 

Всі  комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища.

Надійність

Висока надійність  систем DoorHan забезпечується завдяки:

  • передовим технологіям і конструкторсько-технічним рішенням;
  • великому запасу міцності конструкцій;
  • використанню  сучасних високоякісних  матеріалів , стійких до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
  • виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
  • професіоналізму монтажних організацій.

 

Воротні системи DoorHan розроблені з урахуванням  кліматичних умов експлуатації, завдяки чому вони надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.

Дизайн

Використання внутрішньокорпоративних стандартів з виготовлення конструктивних елементів продукції DооrHan і нанесення на них захисних покриттів дозволяє витримати їх в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує їх гармонійне поєднання при комплексній установці на одному об'єкті.

Комбінація пропонованих типів, фактур і кольорів поверхонь дозволяє виготовити ворота з сендвіч-панелей DoorHan в понад 250 варіантах виконання.

Різноманіття технічних рішень, додаткових аксесуарів і варіантів дизайнерського виконання, а також можливість виготовлення воріт необхідного розміру дозволяють встановлювати їх в отвори з будь-якими архітектурними особливостями будівель.

Для фарбування конструктивних елементів воріт DооrHan використовуються високоякісні матеріали та сучасні технології нанесення покриття на спеціалізованих лініях. Забарвлення здійснюється відповідно до вимог Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині.

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка