Протипожежні ворота

 

Протипожежні ворота DoorHan призначені для установки в отворах всередині будівель різного призначення з метою запобігання розповсюдження вогню та диму в суміжні приміщення. 

Вогнестійкість воріт забезпечується за рахунок використання в їх конструкції сендвіч-панелей з наповнювачем з мінеральної вати. На полотно воріт і проріз встановлюються спеціальні профілі, гумовий ущільнювач і термо-стрічка, яка при зростанні температури збільшується в об'ємі і герметизує отвір. Завдяки цьому забезпечуються димозахисні властивості воріт. 
Конструкцією протипожежних воріт DoorHan передбачено автоматичне закриття їх полотна при виникненні пожежі. У разі, коли ворота автоматизовані, в момент надходження сигналу від датчиків або з пульта системи пожежної безпеки на електропривод, ворота автоматично закриваються, незалежно від того, в якому положенні вони знаходяться. Якщо ворота не оснащені електроприводом, для цієї мети використовується електромагніт. Він утримує ворота у відкритому положенні, а при надходженні сигналу з пульта пожежної безпеки розмикається і ворота закриваються, ізолюючи проріз. 
Протипожежні ворота DoorHan взломостійки , мають високу міцність, термо-і звукоізоляцію. Вони мають сертифікати відповідності, виготовляються із застосуванням сучасних технологій з високоякісних матеріалів з ​​дотриманням вимог ТУ 5284-004-18897806-2010 і ГОСТ Р 53307-2009 «Протипожежні двері та ворота».

 


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка