Вуличні ворота

Вуличні ворота  призначені для обмеження доступу до обгородженій території і контролю в'їзду / виїзду автотранспорту, запобігаючи несанкціонований проїзд. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів, сендвіч-панелей,  а також під заповнення профільованим сталевим листом, завдяки чому мають легку конструкцію, що дозволяє без великих зусиль відкривати і закривати їх. Відсутність зварних з'єднань у вуличних воротах, а також їх покриття забезпечує стійкість до корозії. Це надовго зберігає естетичний зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості воріт, збільшує їх зносостійкість, а також продовжує термін служби. Конструкція вуличних воріт має високу міцність та взломостійкість , розрахована на великий термін експлуатації і не вимагає спеціального технічного обслуговування.

Вуличні ворота розроблені з урахуванням різних кліматичних умов експлуатації в Україні, завдяки чому вони не схильні до впливу погодних умов і витримують великі вітрові навантаження. Це забезпечує безперебійність роботи та легкість відкриття / закриття воріт незалежно від температурних коливань.

Вуличні ворота  можуть використовуватися не тільки в побутових цілях, але і в промислових, оскільки виготовляються у великому діапазоні розмірів, з різними системами роликів і направляючих.

Автоматичні вуличні ворота  найбільш зручні в експлуатації. Використання приводів дозволяє керувати  воротами дистанційно за допомогою пульта, не виходячи з машини.

Вуличні ворота  повністю відповідають вимогам українських будівельних стандартів, сертифіковані і мають сертифікати відповідності.

 

Компанія Фабрика воріт виробляє два типи вуличних воріт - зсувні і розсувні , які відрізняються конструктивними особливостями.

 


Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка