Автоматичні відкатні ворота - візитна картка вашого будинку


Автоматичні відкатні ворота - це не просто компактність на межі з гармонійністю. Це ще й зручність та універсальність. Без зайвих клопотів та витрачаючи мінімум зусиль Ви зможете насолоджуватися вашим будинком та прилеглою територією. Купити автоматичні відкатні ворота, як і автоматику для воріт, буває складно, особливо, коли асортимент вибору широкий, а от інформації мало. Пропонуємо вам короткий огляд головних характеристик та особливостей автоматичних відкатних воріт від компанії  "Фабрика воріт".

Автоматичні відкатні ворота: особливості конструкції та переваги

Вони мають сучасний вигляд і при відкриванні не займають зайвого місця, відкочуючись або вправо, або вліво. Зазвичай автоматичні відкатні ворота встановлюють зсередини двору. Завдяки тому, що у них немає нижньої і верхньої рейки, вони не торкаються землі, так що при відкритті таких відкатних воріт проріз звільняється повністю.

Крім того, це суттєво полегшує експлуатацію автоматичних відкатних  воріт.

Автоматичні відкатні ворота - легкі для управління. Управляти відкатними воротами можна як вручну, так і дистанційно. Різноманітний дизайн дозволяє вписати ворота в архітектурний проект будь-якого заміського будинку або міського комплексу. Відкатні ворота консольного типу характеризуються як зручні та надійні в експлуатації за рахунок відсутності направляючих рейок на землі і над отвором.

Саме полотно відкатних воріт знаходиться на висоті приблизно 10 см від поверхні дорожнього покриття, що забезпечує безперешкодну роботу конструкції в сильний снігопад і при наявності дрібних предметів, які заходяться на шляху воріт. Немає необхідності виходити з машини й очищувати шлях.

Обшивка в'їзних відкатних воріт підбирається під оздоблення будинку. Якщо у Вас в гаражі стоять секційні ворота, обшити їх можна такими ж сендвіч-панелями. Якщо ворота рулонні - таким же профілем. Обшиваючи в'їзні ворота профнастилом , можна підібрати їх колір під колір черепиці або фасаду.

Автоматичні відкатні ворота виготовляються під наявний у Вас проріз і можуть мати будь-які розміри по ширині і висоті. Механічна надійність роботи конструкції забезпечується двома блоками роликів, які переміщаються в спеціальній профільній балці, що знаходиться в нижній частині полотна.

Автоматичні відкатні ворота: поради професіоналів 

- не залишайте пристрої керування відкатними воротами доступними дітям;

- при установці відкатних воріт слід звертатися до професіоналів - фірм, що спеціалізуються на продажу та встановленні такого роду конструкцій. Тільки в цьому випадку можуть бути забезпечені короткі терміни монтажу, висока якість роботи і подальше гарантійне обслуговування; 

- після визначення розмірів отвору і, відповідно, воріт, вибирають конструкцію та систему їх відкривання. 

Якщо Ви хочете купити відкатні ворота, радимо звернутися до фахівців нашої компанії «Фабрика Воріт»


Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка