Рольставні це комфорт і затишок Вашого будинку

Красивий, естетичний і функціональний захист Вашого будинку, гаража або магазину можливий за допомогою установки рольставнів (ролетних систем). Рольставні  є візитною карткою комфортних і сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень.Ролетні системи забезпечують безпеку і максимальну захищеність власника будинку, гарантують спокій їх рідним і близьким. Компанія «Фабрика воріт» пропонує підбір та встановлення рольставней згідно найсучаснішим європейським вимогам.

 


Універсальність

Рольставні  для своїх власників забезпечують вирішення низки проблем:

 - захист вікон житлових квартир і котеджів, вітрин і вхідних дверей магазинів, павільйонів; 
 - створення перегородок усередині складів, магазинів, сховищ банків; 
 - інженерне рішення в'їзду в гараж, автомийку або на автосервіс.

Захист:

Ролети чудово захищають від вандалізму, злому, сонячних променів, холоду, шуму, пилу або стороннього погляду. Основа рольставнів - міцна ролета, виготовлена з алюмінієвого екструдованого профілю.

Компактність

Ролетне полотно повністю ховається в захисному коробі, розташованому над проємом , займаючи мінімум робочої площі в прибраному вигляді.

Легкість в управлінні

Керувати  рольставнями  зможе навіть дитина (вручну або за допомогою електричних приводів).

Довговічність

Механізми надійні, а ролети - практично вічні і нечутливі до корозії. Алюмінієвий сплав, з якого вони виконані, зберігає міцність протягом багатьох років.

Естетичність

Рольставні надають фасаду світлий і закінчений вигляд, що важливо для власників будинків і магазинів, які мають гарний смак і пред'являють естетичні вимоги до зовнішнього вигляду.

 

Рольставні - це не тільки надійний засіб захисту Ваших вікон, дверей, гаражів, вітрин, магазинів, це ще й важливий декоративний елемент для створення елегантного і респектабельного зовнішнього вигляду будь-якого приміщення.

 

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка