Вимоги до проєму та заміри

Гаражні секційні ворота - це велика конструкція з використанням рухомих вузлів та не рухомих частин. Вага усієї конструкції може досягати 1 тони. Для того, щоб гаражні ворота прослужили Вам багато років і не приносили несподіваних моментів, потрібно правильно розрахувати усі параметри та встановити їх належним чином. Тому висуваються певні вимоги до гаражного приміщення. Недотримання цих вимог може значно погіршити роботу конструкції, значно зменшивши термін використання, або призвести до неможливості встановлення гаражних секційних воріт.

Заміри:

RM- ширина отвору
LDB- висота отвору  
SL,SR- заплечик лівий, заплечик правий   
Н- перемичка (відстань від верхнього частини отвору до стелі)    
ЕТ- глибина приміщення

Основне завдання замірів  - визначення вищевказаних параметрів отвору та підбір конструкції гаражних воріт.

На що слід звернути увагу при вимірюванні висоти перемички h:


 

 

 

 

 

Комунікації на перемичці:

Якщо на перемичці прокладені труби, кабелі або інші комунікації і їх неможливо прибрати, то за рівень стелі слід прийняти нижню точку цих комунікацій.

 

 

 

 

 

 

 

Опукла стеля:

Якщо стеля виготовлена методом лиття бетону обов'язково необхідно перевірити наскільки він вийшов рівним. При виявлені опуклості за рівень стелі слід прийняти найнижчу точку стелі. 

 

 

 

 

 

Стеля знижується в глибину приміщення:

Якщо стеля знижується в глибину гаража, то за рівень стелі слід прийняти точку, що знаходиться в місці, віддаленому від отвору на відстані, що дорівнює сумі висоти отвору плюс 0,7м.

 

 

 

 

 

 

 

Збільшення перемички до оптимально прийнятого розміру:
Якщо перемичка менша 150 мм. потрібно її збільшити за рахунок заниження отвору. Це робиться за допомогою дерев'янного бруса, профільної труби і так далі.

 

 

 

 

 

 

 

Друга  перемичка:

Якщо є друга перемичка і вона не дає воротам відкритись, то за рівень стелі слід прийняти нижню точку перемички.

 

 

Підготовлені отвори повинні відповідати наступним вимогам:

  • Отвори повинні мати прямокутну, або іншу, узгоджену з  Замовником і виконавцем форму;
  • Поверхня площин повинні бути рівною і гладкою без напливів штукатурного розчину і тріщин;
  • Простір, необхідний для монтажу воріт, повинен бути вільний від будівельних конструкцій, трубопроводів, опалення і вентиляції і т.п.
  • Мінімальна висота H - 150 мм, якщо ворота встановлюються без автоматики. Якщо ворота будуть встановлюватись з використанням автоматики, або Ви не виключаєте можливості встановити автоматику на ворота у майбутньому, тоді значення H не повинно бути менше 250 мм.
  • Мінімальне значення Sl i Sr = 150 мм

 

 

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка