Бетонування фундаменту закладної відкатних воріт " Зроби сам".

Крок 1. Розмітка ями під бетонну основу для відкатних воріт. 
Осторонь відкату воріт, починаючи від краю отвору, уздовж забору відкладіть відстань рівну половині ширини проїзду  (це розмір бетонної основи в довжину). Відступите від площини паркану 400-500 мм в глибину території, по всій довжині цього відрізка, і Ви отримаєте периметр ями, необхідної для виготовлення бетонної основи.

У випадку, якщо стовпи огорожі не можуть бути використані в якості опорних для відкатних воріт, необхідно, з протилежного боку отвору, навпаки ями під бетонну основу, розмітити яму під відповідний стовп. Яма повинна бути розташована таким чином, щоб встановлений в ній стовп міг примикати до лінії огорожі зсередини і не заужалі отвору. 
Якщо ворота будуть автоматизуватися, то потрібно передбачити можливість прокладки кабелю під проїжджою частиною між стовпами. Для цих цілей використовуйте металеву або пластикову трубу з внутрішнім діаметром не менше 20 мм.

Крок 2. Вибірка грунту. 

Грунт вибирається на глибину перевищує глибину промерзання не менше 200 мм. 

Крок 3. Виготовлення закладної. 

Для виготовлення закладного елемента Вам потрібно швелер 20, довжиною дорівнює довжині ями під бетонну основу, і арматура d 12 для зв'язків і арматурної решітки. Спочатку до заготівлі з швелера 20 приварюють відрізки арматури, в довжину приблизно по 1000 мм (див. малюнок).

      

Крок 4. Установка закладного елемента в готову яму. 
Отриману конструкцію опускаємо в яму арматурою вниз і фіксуємо так, щоб бокова поверхня швелера впритул прилягала до наявного стовпа паркану. Тіло швелера повинно розташовуватися строго горизонтально (використовуйте рівень) і паралельно лінії руху воріт.


Зверніть особливу увагу на рівень розташування верхньої площини закладного елемента. Від того на якому рівні, по висоті, Ви встановите заставної елемент, залежатиме зазор від дорожнього полотна до нижньої кромки воріт. Тобто якщо Ви встановите заставної елемент врівень з рівнем дорожнього покриття, то при використанні регулювальних майданчиків, які поставляються в комплекті з воротами нашого виробництва, мінімальний зазор під воротами (відстань від дорожнього покриття до нижньої кромки полотна воріт) складе 100-110 мм. Збільшити зазор на кілька сантиметрів, за допомогою регулювальних майданчиків, можливість буде, а зменшити зазор вже не вийде (за умови збереження технологічності кріплення опорних роликів). 

У випадку, якщо стандартний зазор в 110 мм Вас не влаштовує, встановлювати заставної елемент необхідно за рівнем нижче проїзної частини на бажане відстань. Тобто, якщо Ви хочете, щоб зазор під воротами становив 60 мм, закладений елемент повинен бути встановлений на рівні -50 мм (на 50 мм нижче) від поверхні проїзної частини. 

Окремо хочеться зупинитися на випадках, коли стовпи огорожі не можна використовувати, як опорні для відкатних воріт або ж коли верхня кромка воріт декорується "короною" або піками, а так само на випадках, коли є необхідність встановлення двох опорних стовпів. Два опорних стовпа рекомендується встановлювати на глухі відкатні ворота, що перекривають отвір більше 4500 мм, для збільшення стабільності полотна відкатних воріт при парусних навантаженнях, в період відкривання-закривання.

Необхідно підготувати один або два опорних стовпа, залежно від випадку, який відповідає ситуації (слабкі стовпи або широкі ворота). Розмір стовпів повинен бути на 50 мм більше висоти від фундаментного підстави до верхньої кромки воріт. Готові стовпи (або стовп) встановлюють в яму і пов'язують з заставних елементом так, як показано на малюнку. 

Бетонна основа для відкатних воріт з двома опорними стовпами.

Крок 5. Заливка ями бетоном. 
Після того як Ви встановили закладений елемент, необхідно залити яму бетоном. Рівень бетону в ямі не повинен покривати поверхню закладного елемента. Після того, як Ви залили заставні бетоном, необхідно дати час бетону застигти, не менше 6 діб. 

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка