Монтаж відкатних воріт "Зроби сам"

У консоль вставляємо обидва несучих візки і встановлюємо цю конструкцію на фундамент, розсуваючи візки по його краях (відступ від краю 150 мм).  Висуваємо балку в отвір, регулюємо просвіт між стовпом і краєм балки.  Відстань "А" і "Б" повинна бути однаково рівним 5 см. Під вільний кінець балки підкладаємо дерев'яний брусок, що б консоль не завалилася.

 

Прихоплюємо зварюванням задній несучий візок. Зверніть увагу на те, що при повному відкриванні воріт, кінцевий ролик може впертись в передній несучий візок.

Перевіряємо горизонтальність конструкції рівнем, і ідентичність розмірів "А" і "Б", домігшись результату, обварюються майданчики несучих візків 4мя швами довжиною 4 см на кожен майданчик, намагаємося не перегрівати каретки, що б не пошкодити мастило підшипників. Встановивши каретки, відкатуємо несучу консоль так, що б її центр припадав на середину фундаменту, і встановлюємо раму відкатних воріт своїми руками.

 

Піднявши каркас на консоль, здійснюємо зварку консолі і рами, при це необхідно контролювати збіг осей каркаса і балки. Здійснювати зварювання необхідно в проміжку між 2 опорами, рухаючи конструкцію черзі вправо і вліво.Наносите шов довгою 2-3 см з кроком 40 см з обох сторін. І в даному випадку, намагайтеся не варити в тому місці на балці, де в даному положенні знаходяться ролики - пересуньте консоль.

Переходимо до монтажу комплектуючих фурнітури для відкатних воріт :

1. Установка підтримуючої шини. Спосіб кріплення може бути різним, але краще не прикручувати її анкерами на цегельний стовп з метою надійності. Якщо використовується зварювання - попередньо зніміть пластикові ролики, т.к.вони можуть оплавітся. У процесі регулювання виставте шину так, що б панель воріт стояла строго вертикально (перевірте рівнем). Змастіть ролики підтримуючої шини перед їх остаточною установкою. 

2. Так як нижній уловлювач піддається впливу ваги консольної частини воріт, і розвантажує основні опорні візки, то закріплений він має бути дуже добре. Зазвичай пастка приварюється до приймального стовпа - це профтруба 60x60Х3. Приймальний стовп має сенс закріпити на стовпі паркану за допомогою зварювання до закладних або великою кількістю рознесених по площині стовпа анкерів (6-8 шт.) Нижній уловлювач потрібно кріпити так, що б ворота на нього закочувалися своїм опорним роликом, піднімаючи при цьому на 5 мм. Пастку краще приварити, але з можливістю згодом зрізати шви і переварити її, так як при установці зубчастої рейки автоматики, панель відкатних воріт своїми руками кілька коробить, і уловлювач доводиться переставляти.

3. Верхній уловлювачі приварюємо до верхньої точки приймального стовпа, заглушку і опорний ролик приварювати не треба.

Акриловим протикорозійним грунтом в балончику пролийте щілину в місці з'єднання панелі воріт і несучої балки. Дочекайтеся повного висихання грунту і приберіть його патьоки. Акриловим герметиком, за допомогою пістолета, нанесіть складу в щілину між панеллю і несучої балкою. Щілина повинна бути повністю герметична. Дочекайтеся висихання герметика, знежирте і пофарбуйте пошкоджені місця і консольну балку. 

 

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка