Необхідний інструмент для виготовлення відкатних воріт "Зроби сам"

1)

     

Зварювальний апарат. Підійде звичайний побутовий трансформаторний. Можна звичайно і більш просунутий варіант (наприклад, інверторний), але не обов'язково. Все таки, ми хочемовиготовити відкатні ворота не виходячи за рамки певного (для кожного - свого) бюджету. Для виготовлення одних відкатних воріт Вам вистачити півпачки універсальних електродів 3 мм.

 

2)

Болгарка (вона ж кутова шліфувальна машина). Вони бувають різного розміру (диск) - малий (115-125мм), середній (150-180мм) та великий (230мм). Для наших потреб підійде як малий  (115-125мм), так і великий . У принципі можна виходити з того що є в наявності або легше дістати. Має вистачити до 5  малих дисків.

3)

                            

Пульверизатор або пензлик , для нанесення грунту і фарби.

4)

                                      

Штикова, совкова лопати і можливо сокиру (за наявності коренів на місці установки). Знадобляться для того, щоб викопати яму під закладну (швелер).

5)

              

Ємність для вимішування бетону

6)

Шуруповерт. В принципі підійде будь-який, який підходить для роботи з металом. Марок зараз дуже багато, кожен вибирає сам виходячи зі своїх переваг.

7)

   

Вимірювальні прилади: рулетка, рівень, і т.д.

 

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка