Виготовлення каркаса відкатних воріт "Зроби сам"

Для початку необхідно підготувати майданчик, на якому буде збиратись каркас  майбутніх відкатних воріт. За розміром така площадка повинна бути не менше ніж майбутні ворота.

Перед тим як приступити до складання каркаса відкатних воріт, необхідно підготувати труби (труби для каркаса  50 * 50 * 2мм або 60 * 30 * 2мм) - потрібно почистити їх від іржі і окалини. Після цього обробляємо їх розчинником (можна бензином) і наносимо грунтовку. Антикорозійний грунт можна наносити пульверизатором або пензлем (що є під рукою). Пульверизатором швидше, а пензлем шари виходять товщі (відповідно більш якісними).

 

Після обробки та висихання зварюємо каркас, так щоб на стиках не було отворів, в які може потрапити вода (дощ, сніг і т.д.).

Тепер можна приступити до підготовки внутрішньої рами, на якій буде кріпитися обшивка (найчастіше профнастил). У нашому випадку це труба 40 * 20 * 2 мм. 

Розміщуємо меншу (40 * 20) трубу на більшій (50 * 50):

- Якщо зашиваємо з одного боку, то зсуваємо до краю (на якому буде зашивання) так що б залишилося місце для профнастилу. Добре, якщо зашивання ляже урівень із зовнішнім каркасом.

- Якщо зашиваємо з двох сторін, то розміщуємо посередині.

Труби приварюємо кожні 20-30 см у шаховому порядку (щоб їх не «повело» від перегріву).

Обробляємо місця зварювання болгаркою, і наносимо грунтовку на очищені таким чином ділянки.


Після цього можна приступити до фарбування всього каркаса і рами для відкатних воріт. Для фарбування беремо фарбу для зовнішніх робіт. Фарбувати можна пульверизатором або пензлем в 2-3 шари.

Повернення до списку

Просування та розробка сайтів, веб-студія "Фабрика сайтів" - https://fabryka.cc/

Міжкімнатні дверікупити міжкімнатні двері у Львовівхідні двері двері ЛьвівМеталопластикові вікна міжкімнатні двері гаражні ворота ламінат ціна паркетна дошка